hasło szac2Kwarantanna dla kilku klas pokrzyżowała nam plany dotyczące konkursu plakatowego w salach. W związku z tym przesuwamy termin rozstrzygnięcia konkursu na przyszły tydzień - 30 listopada. Mam nadzieję, że już wszyscy zdążą wrócić i zdobić sale przygotowanymi plakatami.

Jednak kampania trwa. Dziś nowe elementy:

1. Hasłem kampanii jest "Nie niszcz SIEBIE - szanuj INNYCH". Hasło pojawi się na szkolnym Fb - prosimy wszystkich możliwych o udostępnianie - mamy nadzieję, że w ten sposób nasza akcja rozszerzy się poza szkołę.

2. Jak wiadomo symbolem Kampanii jest fioletowy wykrzyknik. Pojawiła się informacja dlaczego fioletowy. Dziś ogłaszam sondę (z nagrodami) dotyczącą interpretacji "dlaczego wykrzyknik?" Na uczniów, którzy udzielą najtrafniejszych odpowiedzi czekają drobne upominki. Przypominam, że powinno mieć to formę sondy, a więc krótkich trafnych odpowiedzi (2 - 3 zdaniowych) na pytanie "Dlaczego wykrzyknik jest symbolem Kampanii propagującej szacunek? Co on ma oznaczać? Co symbolizować?"
Proszę o przesyłanie odpowiedzi (podpisanych imieniem nazwiskiem i klasą) na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z wyrazami szacunku Wioletta Wiśniewska