Sportowe Aktualności

Gabrysia po triumfie w Mistrzostwach Mazowsza, Mistrzostwach Makroregionu
oraz dzięki zdobyciu brązowego medalu Pucharu Polski we Wrocławiu uzyskała kwalifikacje do europejskiego czempionatu,
gdzie zdobyła złoty medal i tym samym potwierdziła swoją wysoką formę w ciągu całego sezonu.

Należy dodać, iż drogę do końcowego sukcesu otworzyła jej wysoka sumienność i duża motywacja do pracy
jaką Gabrysia prezentuje na regularnych treningach.

Najbliższym czasie przed Gabrysią prawdziwe wyzwanie,
ponieważ jesienią czeka ją udział w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Tarnowskich Górach

Oliwia Winiarek uczennica kl.1b zajęła pierwsze miejsce w VII Mistrzostwach Polskich Tang Soo Do w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy!!!

17.03.2018 Maja Winiarek na Międzynarodowych Mistrzostwach w Ostródzie zajęła 3 miejsce. Brawo !!!

Miło nam poinformować, że Gabrysia Majewska, uczennica klasy 6d jest mistrzynią Mazowsza oraz zdobyła dwa medale na Mistrzostwach Polski Wschodniej w Kyokushin